CYPERON 250 EC

MOCNY PREPARAT NA MUCHY, KOMARY, KARALUCHY

----------------------- • -----------------------

Preparat Cyperon 250 EC to wyjątkowo skuteczny środek biobójczy przeznaczony do zwalczania owadów latających (np. mucha, komar, ) i owadów biegających (np. karaluch, prusak) w pomieszczeniach zamkniętych, w formie płynnego koncentratu. Szczególnie polecany do zwalczania much w pomieszczeniach inwentarskich i magazynowych.

Cyperon 250 EC skutecznie zwalcza insekty w miejscach, gdzie opryskiwane powierzchnie są gładkie, np. płytki ceramiczne oraz porowate, np. sklejki drewniane.

----------------------- • -----------------------

Środek z powodzeniem można stosować w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, fabrycznych i magazynach.

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Przygotować 0,5% roztwór( tj. 50 ml Cyperonu 250 EC na 10 L wody ). Ciecz roboczą dokładnie wymieszać. Nie opryskiwać całych pomieszczeń, zwykle wystarczające jest zastosowanie preparatu Cyperon 250 EC na około 1/3 powierzchni.

 

zalecana ilość preparatu :

- 100 ml na 20 L wody na 400 m2,

-1 L na 200 L wody na 4000 m2

Opryskiwać miejsca gromadzenia się owadów. Przy dłuższej aplikacji lub po przerwie, ponownie wymieszać ciecz użytkową, przerwie, ponownie wymieszać ciecz użytkową, którą należy zużyć w dniu przygotowania. Wstęp do obiektu poddanego działaniu preparatu jest możliwy po godzinie od zakończenia zabiegu. Jednak jeśli to możliwe, zalecamy zamknięcie obiektu na całą dobę.

----------------------- • -----------------------

skład:
cypermetryna 250 g/l
numer pozwolenia: 4473/11
Środek dostępny w opakowaniach:
1l + 250 ml utrwalacza gratis - 99,99 zł

Produkt dostępny w opakowaniach 1 L.