Ekologiczne bio-koncentraty

W ofercie Monachem znajdują się ekologiczne bio-koncentraty do:

  • Oczek wodnych
  • Szamb
  • Kompostu

Charakteryzują się wysoką skutecznością oraz wydajnością przy minimalnym wpływie na środowisko. Szczególnie polecane do zastosowań w ogrodach działkowych czy ogródkach przydomowych.

Ekologiczne bio-koncentraty

Kompost to naturalny nawóz produkwoany z odpadów pochodzenia roślinnego w ogrodach przydomowych jak i ogródkach działkowych. Aby przyśpieszyć procesy przmiany zielonej masy w życiodajny dla roślin materiał warto stosować preparaty wspomagające te naturalne preparaty.

Prima Garden przygotowała eko koncentrat zawierający kultury bakteryjne jak i grzyby wspierające przemianę odpadów zielonych w kompost. Skuteczny, ekologiczny i szybko działający preparat dostępny w naszym magazynie.

 

Ekologiczne bio-koncentraty

Proma Garden to marka skierowana dla użytkowników ogrodów ceniących ekologię. Koncentrat przygotowany do wspierania naturalnych procesów oczyszczania zachodzących w oczkach wodnych, zapobiega zaglonieniu oczka jak i poprzez poprawę jakości wody wpływa na wzrost ryb.

 

Ekologiczne bio-koncentraty

Eko koncentrat przeznaczony do przydomowych oczyszczalni oraz szamba.

Uznany producent bio komponentów przygotował doskonały preparat sprawdzający się przy likwidacji przykrych zapachów z szamba. Sam koncentrat zawiera kultury bakteryjne wspierające oczyszczanie ścieków. Dodatkowo usuwa zanieczyszczenia a zawarte w nim enzymy ułatwiają procesy biodegradacji ścieków.