4CLEAN SPRAY MAX- Produkt w 500ml opakowaniu z atomizerem do szybkiej i skutecznej dezynfekcji rąk i powierzchni.
W karcie charakterystyki produkt zarejestrowany w charakterze dezynfekanta do rąk i powierzchni, kartę charakterystyki wysyłamy na życzenie.

 

Przeznaczenie produktu: Skoncentrowany płyn o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym. Przeznaczony do dezynfekcji  rąk, sprzętu, urządzeń, powierzchni i ciągów technologicznych w zakładach przemysłu spożywczego, w tym również powierzchni mających kontakt z żywnością, dezynfekcji sprzętu i urządzeń (z wyłączeniem wyrobów medycznych) oraz powierzchni w obszarze medycznym (stosowanie w salonach odnowy biologicznej, zakładach fryzjersko-kosmetycznych, placówkach gastronomicznych, itp.).

Stosowanie: Produkt gotowy do użycia. Płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze bójcze wobec prątków gruźlicy oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych.