AGROMUSCA 20 SP

AGROMUSCA 20 SP ACETAMIPRYD 20%

Preparat przeznaczony do zwalczania owadów latających (z wyłączeniem os i szerszeni) w pomieszczeniach dla zwierząt, pomieszczeniach użyteczności publicznej i magazynach. Produkt w postaci proszku, przeznaczony do stosowania powszechnego.

----------------------- • -----------------------

STOSOWANIE

Preparat AGROMUSCA 20SP stosować do zwalczania owadów latających. Należy nanosić w miejscach gromadzenia się owadów, takich jak ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury itp. Preparat należy stosować w postaci roztworu do malowania. Zalecane aby nanieść 50ml preparatu na m2 powierzchni gładkich i porowatych.

----------------------- • -----------------------

SPOSÓB UŻYCIA

Malowanie powierzchni, sporządzenie cieczy użytkowej, w osobnym pojemniku należy rozpuścić 100g AGROMUSCA 20SP w 80ml letniej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni ok. 160 m2. Należy pomalować około 30 fragmentów powierzchni o wymiarach 10 cm x 30 cm. Zamiast malować fragmenty pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie nie jest wskazane nawet niewielkie jej odbarwienie, można rozwiesić pasy kartonu lub foli polietylenowej. Preparat wskazuje skuteczne działanie po upływie 90 minut od zastosowania. Opryskiwanie powierzchni, sporządzić ciecz użytkową, w osobnym pojemniku rozpuścić 100G AGROMUSCA 20 SP w 800ml letniej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni około 50m2.

----------------------- • -----------------------

Produkt dostępny w opakowaniach: 100 g, 400 g i 1 kg