ANIMAL STOP PLUS

Animals Stop Plus jest środkiem odstraszającym na Dziki, Jelenie , Łosie, Lisy, Zające, Kuny, Bobry, Szczury, Nornice, Krety i inne małe gryzonie.

----------------------- • -----------------------

Użyte składniki na bazie substancji naturalnych łączą imitację zapachu najsilniejszego drapieżnika ,jakim jest niedźwiedź oraz zestaw zapachu roślin ,które nie są tolerowane przez dzikie zwierzęta. Preparat posiada bardzo gorzki smak, który nie jest tolerowany przez zwierzęta i ludzi- zapobiega to przypadkowemu spożyciu preparatu.

Animals Stop Plus jest preparatem o długim czasie działania. Przy normalnej pogodzie działa do 12 tygodni. W przypadku dużej ilości opadów lub długotrwałej temperatury pow. 20 *C ,czas działania może ulec skróceniu.

----------------------- • -----------------------

Zastosowanie:
Opryskiwanie (zabezpieczenie całej powierzchni terenu )
Preparat rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:12; 1 Litr Animals Stop Plus wystarcza na zabezpieczenie 2000 m2 ziemi.

Bariera zapachowa 
Preparat rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:10 i spryskać pas szerokości 2 m wokół chronionego terenu. 1 litr Animals Stop Plus koncentrat wystarcza na zabezpieczenie 5000 m2 ziemi (2500 m bieżących).

Smarowanie
odstraszanie kun, lisów, szczurów itd .od urządzeń elektrycznych, instalacji w samochodach i maszynach, pomieszczeń z młodymi zwierzętami, ptakami. 1 litr koncentratu rozcieńczyć w stosunku 1:1 z wodą i posmarować chronione przedmioty.

----------------------- • -----------------------

Środki ostrożności:
W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem, chronić przed dziećmi ,nie przechowywać razem z żywnością i paszą. Umyć zabrudzone ręce i odzież. W przypadku kontaktu preparatu z oczami natychmiast przemyć obficie woda i zasięgnąć porady lekarza. W Przypadku połknięcia nie wywoływać wymiotów i niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Preparat przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Składniki :
Animals Stop Plus zawiera wyłącznie substancje naturalne lub o składzie identycznym z naturalnymi :imitacja zapachu niedźwiedzia oraz syntetyczne środki smakowe, olejki eteryczne ,oleje roślinne ,emulgatory i inne substancje zapachowe. Produkt naturalny nie wymaga rejestracji.

Produkt dostępny w opakowaniach 200 ml, 250 ml, 0,5 l, 1 l oraz 5 l.