Karmnik Deratyzacyjny Koral o wymiarach 23x14x8 cm.

Karmnik wyposażony dodatkowo w plastikową podstawkę, którą można przymocować do ściany i w łatwy sposób zdejmować i zakładać bez konieczności zbędnej manipulacji.
Karmnik oryginalnie ma nadrukowane informacje ostrzegawcze na pokrywie, dzięki czemu nie ma konieczności oklejania go oddzielnymi naklejkami informacyjnymi.

Karmnik deratyzacyjny na myszy, znakomicie sprawdza się w walce z gryzoniami,zarówno wewnątrz budynków, w których przebywają ludzie i zwierzęta, jak i na zewnątrz obiektów.

Urządzenie zamykane jest za pomocą dołączonego kluczyka, dlatego można bez obaw stosować je w miejscach, w których przebywają zwierzęta domowe i dzieci. Zamek solidnie zabezpiecza bowiem karmnik przed otwarciem go przez osoby czy osobniki trzecie.

Wewnątrz produktu można umieścić wybraną trutkę: na przykład to w postaci pasty, granulatu lub kostki woskowej.Urządzenie posiada nisko nad ziemią umiejscowione otwory, co czyni łatwiejszym złapanie go w zasadzkę.

Oferowany model wykonany jest z trwałego i mocnego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Posiada ponadto odporne na zużycie zawiasy.