PASTA DIFENACUM

Trutka na myszy i szczury do zwalczania gryzoni. Przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach gdzie występują gryzonie.

Produkt przeznaczony dla użytkownika profesjonalnego!

Jeśli masz problem ze szczurami i myszami w domu, na działce, zakładzie pracy trutka zbożowa to bardzo dobry sposób na gryzonie. Nie wywołuje efektu podejrzenia u gryzoni.Szczury i myszy postrzegają pastę jako źródło pokarmu. Już pojedyncze karmienie środkiem gryzoniobójczym wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok.

----------------------- • -----------------------

Zwalczanie myszy: wykładać 50g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100m2.

Zwalczanie szczurów: wykładać po 200g przynęty (około 10 sztuk) w karmnikach deratyzacyjnych umieszczonych co 5-10m.

Zwalczanie myszy i szczurów wewnątrz i wokół budynków, w środkach transportu, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów oraz kanałach ściekowych

Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych.

----------------------- • -----------------------

Trutki na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć.

W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość.

----------------------- • -----------------------

Produkt dostępny w opakowaniach  1kg, 5kg, 15kg