PROSZEK NA MRÓWKI

Hard Garden Effect trutka na MRÓWKI 
skuteczny preparat - 100g na 100mkw.

SUPER WYDAJNY na 100 m kwadratowych

Hard-Garden Effect skuteczny proszek zwalcza owady mrówki, żuki i inne.

Hard Garden Effect skuteczny, bez zapachu i długo działa - środek biobójczy w formie elektrostatycznego pudru bez zapachu do zwalczania: mrówek, żuków i innych owadów biegających i skaczących.

Działa NATYCHMIAST i długotrwale do 3 MIESIĘCY

100g proszku aż na 100m2

Hard Garden Effect puder to gotowy do użycia preparat proszkowy, który działa natychmiast. Długotrwały efekt trucizny, działa nawet 3 miesiące. Dociera nawet do niedostępnych miejsc, pod boazerie, listwy przypodłogowe, nawet drobne szczeliny pulnex.

Hard Garden Effect proszek jest bardzo wydajny, gdyż 100g wystarcza do zabezpieczenia aż na 100m2 powierzchni.

Hard Garden Effect proszek może być stosowany w ogrodach, w terenach otwartych, jak również w pomieszczeniach użyteczności publicznej, hotelach, stołówkach, sklepach, magazynach, oraz w miejscach przebywania zwierząt domowych (psów) i magazynach.

Hard Garden Effect puder - sposób użycia:

- przed użyciem przesunąć nakrętkę zabezpieczającą, tak zby było możliwe posypywanie preparatu. Proszek posypywać cienką warstwą, w miejscach gromadenia się owadów i na drodze ich przebiegów, ścieżek, np. na chodnikach, przy krawężnikach, przy szczelinach, pod sidingiem, boazerią, przy listwach przypodłogowych, za regałami, szafkami. W łazienkach i kuchniach również na około rur hydraulicznych. Po użyciu preparatu należy zasunąć nakrętkę.

Hard Garden Effect proszek - działanie produktu:

- proszek w formie elektrostatycznego pudru działa owadobójczo poprzez kontakt z powierzchnią ciała owada. Proszek może być przenoszony w miejsca gnieżdżenia się owadówna ich odnóżach i pokrywach ciała.

Hard Garden Effect proszek do zwalczania owadów - skład:

- preparat biobójczy zawierający w składzie permetrynę 0,5g/100g.