RED TOP FLYCATCHER

RED TOP FLYCATCHER

Najwyższej klasy sprawdzony preparat, zapewniający doskonałą skuteczność zwalczania owadów. RED TOP to skuteczny sposób zwalczania najpowszechniej występujących gatunków much. 

----------------------- • -----------------------

STOSOWANIE
Nie zawiera trucizny ani substancji chemicznych. Ekologiczny atraktant wabiący muchy sprawia, że substancja jest bardzo skuteczna. Działa do 6 tygodni. W tym czasie potrafi wyłapać do 23 tyś much. Po tym okresie należy ją opróżnić i użyć nowego wabika. Dostępny także w naszym sklepie. Jedna pułapka zmniejsza drastycznie ilość much w otoczeniu w ciągu.

----------------------- • -----------------------

SPOSÓB UŻYCIA

RED TOP Pułapka wabiąca została zaprojektowana do użytku zewnętrznego. Dzięki specjalnej konstrukcji pułapki muchy bez problemu do niej wchodzą ale nie są wstanie już z niej się wydostać. Wabione są specjalnie dobranymi atraktorami pochodzenia spożywczego. Jest całkowicie ekologiczna i nie zawiera żadnej chemii. Pułapkę zawiesza się na zewnątrz pomiędzy źródłem nalotu much a budynkami w odległości nie mniejszej niż 15 metrów od budynków. Zapraszamy do zakupu wymiennego wabika dostępnego na naszym sklepie.

----------------------- • -----------------------

Produkt jest dostępny w dwóch rozmiarach