Trójskładnik na Muchy

TRÓJSKŁADNIK NA MUCHY

Preparat na muchy o 100 % skuteczności - NAJSKUTECZNIEJSZY PREPARAT NA RYNKU. Produkt w postaci proszku, przeznaczony do stosowania powszechnego. Utrzymuje się nawet do 3 miesięcy wystarczy lekko spryskać posmarowane miejsce wodą.

----------------------- • -----------------------

 TRÓJSKŁADNIK NA MUCHY  to rewelacyjny środek zwalczający muchy, całkowicie bezpieczny dla zwierząt, ludzi i środowiska. PZH 6535/16 . Mechanizm działania wykorzystuje oligodymamiczne  działanie enzymów i koeznzymów. Zaburza funkcjonowanie przewodnictwa mięśniowo-nerwowego owadów. Produkt jest w postaci liofilizowanej, dlatego niezbędny jest rozpuszczalnik. W miejscu zastosowania tworzy barierę przed uciążliwym i długotrwałym przebywaniem owadów, szczególnie przydatny w mieszkaniach, sklepach, masarniach i budynkach inwentarskich .

----------------------- • -----------------------

 

SPOSÓB UŻYCIA
Zawartość saszetki należy wymieszać z rozpuszczalnikiem zawartym w butelce, a następnie rozsmarować w miejscach gromadzenia się owadów, np. parapety okienne, lampy słupy, nasłonecznione miejsca budynków. Produktem można pokryć paski folii lub cienkie deseczki i zawiesić pod sufitem.

Gotowy produkt należy nanieść 50 ml Trójskładnika  Na Muchy na 1 m2 powierzchni zabezpieczanej. Należy smarować paski 10cm x 30 cm. Jedno opakowanie 25 g wystarcza na około 40 m2 powierzchni. Opakowanie 300 g wystarcza na 480 m2 powierzchni. Opakowanie 1 kg wystarcza na 1600 m2 powierzchni. W skład jednego zestawu wchodzi: saszetka z preparatem plus rozpuszczalnik.

----------------------- • -----------------------

Substancje czynne: chlorfenapyr 100g/kg (10%), ditlenek krzemu-amorficzny 1,5g/kg (0,15%), tetrametryna 0,01g/kg (0,001%).

Preparat wykazuje skuteczne działanie po upływie 90 minut od zastosowania. Okres działania 3 m-ce .                   

Trójskładnik na Muchy występuje w opk . 25 g ; 300 g ; 1 kg preparatu plus rozpuszczalnik.