Nawozy Vitamix

Dostępny w trzech wariantach, każdy z nich przewidziany do stosowania dolistnego.

Preparat do iglaków (rododendrona, azalii, hortensji, roślin iglastych, wrzosowatych i żywopłotów) Służący do dolistnego dokarmiania roślin oraz podnoszenia ich odporności. Przeciwko fytoftorozie, brązowieniu igieł. Skład chemiczny: fosfor całkowity w postaci pięciotlenku fosforu i potasu całkowity w postaci dwutlenku potasu oraz mieszanina mikroskładników pokarmowych: miedzi,manganu, cynku, żelaza, molibdenu i beru.

Preparat do owoców - polecany do truskawek, malin, owoców jagodowych oraz winogron. Skład chemiczny: fosfor całkowity w postaci pięciotlenku fosforu, potas całkowity w postaci dwutlenku potasu oraz mieszanina mikroskładników pokarmowych: miedzi,manganu, cynku, żelaza, molibdenu i beru.

Preparat do warzyw - sałata, kalafior, kapusta Pekińska, cukinia, papryka, pomidor oraz ogórek.Zapobiega suchej zgniliźnie, poprawia kształtowanie się liści, przyśpiesza rozwój i worzenie się kwiatów. Skład chemiczny: fosfor całkowity w postaci pięciotlenku fosforu, potas całkowity w postaci dwutlenku potasu oraz mieszanina mikroskładników pokarmowych: miedzi,manganu, cynku, żelaza, molibdenu i beru.

Dostępne opakowania: 1l