Ziarno zatrute luz


Produkt przeznaczony dla użytkownika profesjonalnego!

Trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie ziarna o właściwościach mumifikujących, przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych (szczurów i myszy) w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz – w bezpośrednim ich sąsiedztwie po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

 

Sposób użycia.

Zwalczene myszy: wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni.

W celu zwalczania szczurów: wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża.


Spożytą trutkę należy systematycznie uzupełniać aż do całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po około 2 tygodniach od rozpoczęcia deratyzacji. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika.

 

Zaleca się również wykładać okresowo trutkę w celu monitorowania jego pojawienia się, w szczególności wiosną i jesienią

Produkt dostępny w dwóch kolorach tj, czerwony i niebieski oraz w opakowaniach 1kg 5kg, 20kg