Ziarno zatrute saszetki

Produkt przeznaczony dla użytkownika profesjonalnego!

Trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie ziarna o właściwościach mumifikujących, przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych (szczurów i myszy) w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz – w bezpośrednim ich sąsiedztwie po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

 

 

Sposób użycia.

 

Zwalczene myszy: wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni.

 

W celu zwalczania szczurów: wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża.

 

Spożytą trutkę należy systematycznie uzupełniać aż do całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po około 2 tygodniach od rozpoczęcia deratyzacji. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika.

 

 

 

Zaleca się również wykładać okresowo trutkę w celu monitorowania jego pojawienia się, w szczególności wiosną i jesienią

 

Substancja czynna: bromadiolon 0,05g/kg

Produkt dostępny w dwóch kolorach tj. czerwony i niebieski w opakowaniach 1kg, 5kg, 15kg.

nr. zezwolenia: PL/2014/0155/MP